Możecie polubić "Znowu czuję Cię tu" i "Dziwne Przypadki Nastolatki"

środa, 19 czerwca 2013

: )

No cześć,
miałam nie wracać, nie robić nadziei, zbędnych złudzeń na cokolwiek no ale.. nie byłabym sobą. Mój brak zdecydowania, roztrzepanie, głupie pomysły i inne czynniki przyczyniły się do tego, że wracam do Was z pytaniem.. ważnym.. nieważnym.. nie wiem. W głowie mam wiele, może za wiele. Niektórych cieszy fakt, że wg coś w niej jest i z tego miejsca pozdrawiam mamę, która od godziny błaga o to, żebym w końcu wydusiła z siebie o co mi chodzi bo ma mnie dość. No ale do rzeczy.. mam pomysł. Pewnie domyślacie się, że chodzi tu o Lilu, o Dziwne Przypadki Nastolatki. Kontynuacja? Nie. Jestem ciekawa co byście powiedzieli na kolejne losy głównej bohaterki i jej przyjaciół? Tytułu drugiej części nie zdradzę ale jeśli byłoby duże zainteresowanie i jakiś tam odzew pod tym postem to myślę, że z końcem czerwca mogłabym tu powrócić. "Głupia Ciamciaa robi nadzieje i znowu będzie dodawała posty raz na miesiąc albo chciała komuś oddać bloga." Tak wiem, że większe grono ludzi tak myśli ale z góry mówię, że nie oddam go nikomu i będę robiła co w mojej mocy, żeby być z Wami często. możliwie jak najczęściej bo oczywiście idą długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje :). i myślę, że każdy by coś chciał z nich mieć. Zostawiam Was z tym na jakiś tydzień.. a tak w zasadzie to zostawiam siebie z kolejnymi przemyśleniami, które raczej kierują się w tą dobrą stronę.

Trzymajcie się a ja idę posmarować czymś spalone plecy.
Buziak.

19 komentarzy:

 1. oooooo cudownie ♥ taaak stanowczo TAK ! Jeśli serio to wypali to będę przeszczęśliwa ! Jezuu ale niespodziankę zrobiłaś ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. TAAAAAAAAAAAAAAK !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. tak !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wróć i pisz, czekam na Ciebie już tak długo :)
  wierna fanka!

  OdpowiedzUsuń
 5. TAAAAAK! WRACAJ! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracaj bez zastanowienia, kurcze! Ten blog to jest arcydzieło! Trzeba prowadzić go dalej z takimi scenariuszami! Trzymam kciuki!;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Koiecznie wracaj !

  OdpowiedzUsuń
 8. tak ! pisz! dużo pisz! proszę <3

  OdpowiedzUsuń
 9. interesujące! nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wracaj Wracaj !.

  OdpowiedzUsuń
 11. jestem jak najbardziej na tak ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wracaj. Już normalnie nie mam co czytać i miło by było poczytać znowu o Lilu. Ciekawi mnie co się czai w twojej głowie i jak potoczą się nowe losy Lilu. :3 ^^

  OdpowiedzUsuń
 13. tak tak tak tak ! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wracaj ! :)
  Twój blog jest wspaniały *.*

  OdpowiedzUsuń
 15. Taktaktaktaktaktaktaktaktaktak. Wracaj stęskniłam się już za Lilu i jestem ciekawa co zamierzasz napisać. Ten blog był zajebisty i byłam smutna jak przestałaś go pisać. Teraz znów mam wielki uśmiech na twarzy. Czekam na kontynuacje.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw coś po sobie. Nawet małą kropkę, która namaluje ogromny uśmiech.